Jakie modele smartfona wybrać?

W ramach najnowszych modeli smartfonów można wybrać modele, które są dostępne w przystępnych cenach, jak też oferują zarówno zaawansowane rozwiązania techniczne. Warto zapoznać się z cechami poszczególnych modeli zanim podejmie się ostateczną decyzję iphone 11 czy samsung s20.

Najnowszy modele Apple

Smartfon oznaczony numerem 11 to następca modelu XR. Urządzenie zapewnia użytkownikom przede wszystkim możliwość korzystania z bardzo wydajnego procesora. Dodatkowo na urządzenie mogą decydować się osoby, które potrzebują telefonu, który pozwalana długi czas pracy. W tym względzie telefon zapewnia bardzo wydajną baterię, która zapewni długi czas pracy po jednym ładowaniu. Jak każdy smartfon również ten Apple posiada aparat fotograficzny. Jest to urządzenie, które pozwala wykorzystać dwa obiektywy. Wykonywać można zdjęcia wysokiej jakości.

Telefon Samsunga

Wybierając między iphone 11 czy samsung s20 można wziąć pod uwagę to, że modele Samsunga posiada doskonały ekran, który cechuje się wysoką rozdzielczością i częstotliwością odświeżania. W tym względzie ekran jest:

  • bezramkowy,
  • wykonany ze szkła i metalu.

Ekran w najnowszym modelu Samsunga jest w stanie zapewnić między innymi nienaganną stylistykę. W modelu Galaxy S20 korzystać można z bardzo rozbudowanych podzespołów. Obejmuje to silny, ośmiordzeniowy procesor, a także dużo RAM, co pozwala bez problemu korzystać z wielu najnowszych aplikacji oraz gier.