Wszystko na temat AirPods 3 generacja

airpods 3 generacja

Słuchawki AirPods 3 generacji z przewodowym etui to najnowsze odkrycie na rynku. Aby zaczęły pracować wystarczy wyjąć je z etui i przy pomocy jednego kliknięcia skojarzyć z iPhonem, iPadem lub komputerem. Startują automatycznie i przez cały czas pozostają gotowe do działania z odtwarzaczem, wyczuwają także to, kiedy znajdują się w uszach, a przestają odtwarzać muzykę zaraz po wyciągnięciu. Można je również zapytać o wskazówki dojazdu, dostosować głośność  lub zadzwonić.

Cechy charakterystyczne AirPods 3 generacji

AirPods 3 generacja to słuchawki, których konstrukcja jest udoskonalona W uchu układają się pod kątem optymalnym, są lekkie i idealnie się dopasowują. Dzięki temu zapewniają komfort i dźwięk najlepszej jakości. Są także znacznie krótsze u nasady od swoich poprzedników, a także mają specjalne czujniki nacisku, które ułatwiają sterowanie rozmowami i muzyką. Po włożeniu słuchawek do uszu ma się wrażenie, że dźwięk dochodzi z każdej strony i jest trójwymiarowy. AirPods 3 generacji posiadają także żyroskopy i przyspieszeniomierze, które śledzą ruch głowy użytkownika.

Cechą charakterystyczną słuchawek AirPods trzeciej generacji jest to, że muzyka automatycznie dopasowuje się do kształtu ucha, mikrofony zwrócone do wewnątrz odbierają dźwięki, regulują częstotliwości niskie i średnie, wydobywając w ten sposób każdy detal słuchanej muzyki. Bardzo ważne jest to, działanie baterii jest dłuższe niż w AirPods 2, dzięki czemu można swobodnie korzystać ze słuchawek przez ponad sześć godzin. Krótki jest także czas ładowania, ponieważ już po pięciu minutach można ich używać ponownie przez godzinę. Z etui natomiast czas słuchania wynieść może nawet trzydzieści godzin.

Słuchawki AirPods 3 generacja są również na pot i wodę, dlatego można ich używać podczas intensywnych treningów lub spacerując w deszczu.

Jak przygotować słuchawki AirPods 3 generacji do użytku?

Aby słuchawki AirPods trzecia generacja były gotowe do użytku nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych operacji, wystarczy wyjąć je z etui. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi elementami odbywa się automatycznie, a słuchawka sama rozpoznaje, kiedy znajduje się wewnątrz ucha. Odbywa się to przy pomocy czujnika odróżniającego skórę od innych powierzchni. W słuchawkach tych jest także możliwość udostępniania dźwięku, a to oznacza, że można słuchać muzyki lub oglądać film wspólnie z drugą osobą, przez dwie pary słuchawek.

Co jeszcze warto wiedzieć o AirPods 3 generacji?

W zestawie ze słuchawkami znajduje się etui wyposażone w akumulator. ładować je można za pomocą bezprzewodowej ładowarki MagSafe, posiada także gniazdo Lightning. Mikrofony, które służą do rejestracji głosu zostały pokryte specjalną siatką akustyczną. Jej zadaniem jest redukowanie wszelkich zakłóceń, które pochodzą z otoczenia. Słuchawki posiadają także Dolby Atmos, wsparcie dla dźwięku przestrzennego, nowy wzmacniacz i przetwornik, bardzo dynamiczny. Wszystkimi funkcjami steruje chip H1, który spotkać można w poprzednich modelach słuchawek tego typu.