iPhone 13 mini – aktualizacje smartfona z ekranem 5,4″

iPhone 13 mini

iPhone 13 mini to prawdopodobnie najlepszy smartfon premium, jaki można dziś kupić. Doskonałe połączenie zaawansowanych funkcji i wygody. Jego 5,4-calowy wyświetlacz Super Retina XDR jest zasilany przez chip A15 Bionic. Jest wspierany przez nowoczesne aparaty AI oraz obsługuje technologię 5G. Luksus zapewnia całodzienna żywotność baterii, bezprzewodowe ładowanie i roczna gwarancja.

Pierwszy upgrade w porównaniu do poprzednika w iPhone 13 Mini

iPhone 13 mini to idealne urządzenie do wszystkiego, co lubimy robić ze smartfonem. Główną różnicą tego modelu jest to, że jest wydajniejszy pod wieloma względami niż jego poprzednicy. Dzieje się tak dzięki 5G, które ma znacznie szybsze łącze internetowe. Więc iPhone 13 mini zawiera wiele funkcji, które nie były dostępne w poprzednich modelach, takich jak możliwość szybkiego pobierania filmów i wysyłania ich w najwyższej możliwej rozdzielczości.

Aktualizacja procesora, ekranu i systemu w iPhone 13 Mini

IPhone 13 to smartfon z wbudowanym trybem filmowania, stylami zdjęć i obsługą tekstu na żywo, iPhone 13 mini to aktualizacja najlepiej sprzedającego się urządzenia. Dzięki chipowi A15 Bionic uzyskasz większą wydajność i dłuższą żywotność baterii, a przy tym aparat i kamera będą działały w trybie AI.

Dzięki wyświetlaczowi wielkości 5,4” i niezmienionemu ogólnemu rozmiarowi iPhone 13 mini jest idealnym towarzyszem na co dzień. Super Retina XDR oferuje jeszcze wyraźniejszy i dokładniejszy zakres kolorów niż kiedykolwiek wcześniej. Wykorzystuje czujniki o wysokiej rozdzielczości i technologie obrazowania. Telefon 13 mini rejestruje realistyczne zdjęcia z szerokim zakresem dynamicznym konwencjonalnych aparatów. Dzięki tak małej i eleganckiej konstrukcji jest łatwy do przenoszenia i transportu.

Przenieś swojego smartfona na wyższy poziom dzięki iOS 15, wyposażonemu w nowe funkcje, takie jak funkcję FaceTime i nową przeglądarkę Safari. Iphone 13 mini to urządzenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby w podróży.

Kolejne nowości i szerokokątny obiektyw z HDR

iPhone 13 mini ma nowy szerokokątny obiektyw, który działa w warunkach słabego oświetlenia. Aparat posiada tryb nocny, potrójny i inteligentny HDR, zapewniający wspaniałe zdjęcia. Technologia aparatu została zmieniona i teraz pozwala uchwycić większe pole widzenia.

Jeśli szukasz nowego, bezpiecznego telefonu, a także chcesz, aby prywatne informacje były zawsze bezpieczne, warto rozważyć ten zakup. iPhone 13 mini został zaprojektowany z myślą o ochronie prywatności i zapewnieniu bezpieczeństwa danych w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia.

iPhone 13 mini to idealna równowaga między modą a ochroną. Dzięki warstwie Ceramic Shield, która łączy szkło z nanokryształami ceramiki, ekran jest czterokrotnie bardziej odporny na upadki niż jego poprzednik. Oprócz większej trwałości, osłona ceramiczna gwarantuje również odporność na zarysowania i otarcia.

W komplecie ze złączem USB-C Lightning do szybkiego ładowania, głośnym i potężnym głośnikiem stereo oraz systemem dźwiękowym od Apple, iPhone 13 mini został zaprojektowany tak, aby ekran był zawsze włączony.