iPhone 14 Pro Max – kup nowe urządzenie i dowiedz się, jak o nie dbać, aby zawsze było jak nowe

iphone 14 pro max

Nie ma wątpliwości, że iPhone’y przeszły długą drogę od czasu swojego powstania, a każda nowa wersja przynosi nowe, ekscytujące funkcje i ulepszenia. iPhone 14 Pro Max nie jest wyjątkiem – może pochwalić się eleganckim wyglądem, mocnymi aparatami, lepszą wydajnością i nie tylko. Jeśli z przyzwyczajenia lub konieczności wciąż używasz starego modelu iPhone’a, może nadszedł czas, by rozważyć zmianę na coś nowszego? Jak dbać o to urządzenie, kiedy już je kupisz?

Oto kilka rzeczy, które mogą skłonić Cię do tego, aby wybrać iPhone 14 Pro Max

Każdego roku Apple udoskonala design swoich iPhone’ów i tegoroczny model nie jest inny – ma bardziej opływowy wygląd. Model iPhone 14 Pro Max (dostępny na https://ispot.pl/iphone-14-pro-max) ma 6,1-calowy ekran o jasności od 1000 do 1600 nitów. Jego szklana obudowa świetnie leży w dłoni i nadaje telefonowi luksusowy charakter. A grubość niecałych 8 mm sprawia, że jest to jeden z najsmuklejszych telefonów, jakie znajdziesz w sklepie. Wraz z połączeniem z 6 GB pamięci RAM i 1 TB przestrzeni dyskowej, telefon w pełni wykorzystuje możliwości procesora A16 Bionic.

iOS 16 jest bardziej dopracowany Jedną z rzeczy, które odróżniają nowego iPhone 14 Pro Max od reszty, jest jego ogólne dopracowanie. Wszystko działa płynnie, bez żadnych zakłóceń i spowolnień. iOS oferuje też takie funkcje, jak AirDrop, która ułatwia dzielenie się plikami, iMessage, która służy do przesyłania wiadomości między urządzeniami Apple, oraz Continuity, która pozwala Ci rozpoczynać zadania na komputerze Mac/iPadzie/iPhone, a następnie kontynuować je na innym urządzeniu Apple.

Wszystkie te drobne dodatki wraz z niezwykle precyzyjnym i profesjonalnym systemem kamer sprawiają, że korzystanie z iPhone’a jest niezwykle przyjemne.

Jak dbać o iPhone 14 Pro Max, aby codziennie nas zaskakiwał?

iphone 14 pro max

Jednym z najszybszych i najprostszych sposobów na to, by iPhone 14 Pro max codziennie wyglądał jak nowy, jest po prostu jego wyczyszczenie. Miękką ściereczką z mikrofibry delikatnie przetrzyj zewnętrzne powierzchnie, uważając, by nie użyć zbyt dużego nacisku i nie szorować zbyt mocno.

Jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego niż woda do usunięcia trudnych zabrudzeń lub odcisków palców, spróbuj użyć rozcieńczonego białego octu zamiast ostrych środków chemicznych.

Po zakończeniu wycierania zewnętrznej części urządzenia wyczyść okruchy i kurz z portu ładowania za pomocą małego pędzelka (dobrze sprawdzają się też wykałaczki).

Na koniec użyj sprężonego powietrza, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia nagromadzone wokół kratek głośników po obu stronach urządzenia.

Zagracony ekran główny może być frustrująco trudny w nawigacji, gdy próbujesz znaleźć coś konkretnego (zwłaszcza jeśli większość Twoich aplikacji jest zorganizowana w folderach).

Poświęć trochę czasu na przejrzenie wszystkiego na ekranie głównym – odinstaluj nieużywane aplikacje/gry, przenieś inne do folderów opartych na kategoriach (aplikacje do mediów społecznościowych razem, narzędzia do zwiększania produktywności razem) i zmień kolejność elementów tak, aby były łatwiej dostępne w razie potrzeby.

Dzięki temu nie tylko zwiększysz wydajność, ale także zwolnisz cenne miejsce w pamięci swojego urządzenia. A kto nie lubi mieć więcej miejsca?