Nowoczesny iphone 13 pro 512gb

iphone 13 pro 512gb

Czy iPhone 13 Pro 512 gb posiada jakieś ukryte wady, o których się nie mówi? I czy jest sens w tym żeby wymieniać „dwunastkę” na trzynastkę?

Niezliczone możliwości


iPhone 13 Pro 512gb jest niewątpliwie jednym z najlepszych smartfonów, jakie teraz da się kupić na rynku. Wytrzymała bateria powoduje iż ciężko jest oderwać się od smartfona, tylko w kółko poznawać jego niezliczone możliwości.

Aby uświadomić sobie skalę postępu, warto zestawić iphone 13 pro 512 gb z modelem XS. iPhone XS miał kontrast 1 000 000:1, maksymalna jasność w nim wynosiła 625 nitów. Dla porównania iPhone 13 Pro 512 gb posiada kontrast równy 2 000 000:1, maksymalna jasność jaką może osiągnąć wynosi 1000 nitów i 1200 nitów w HDR. W poprzednim modelu iPhone 12 Pro było to 800 nitów, a więc o 200 mniej. To właśnie tego typu rzeczy w specyfikacji powodują, że ekran jest wyraźnie inny niż w XS, a podczas pełnego słońca dnia każdy element obrazu jest bardzo dobrze widoczny.

Jeszcze lepsza bateria

Bateria znów jest lepsza niż w przypadku poprzednich modeli. Więcej czasu bez wiszenia na kablu to prawdziwy, nieoceniony plus. Trzeba sobie szczerze powiedzieć – Apple przyzwyczaił użytkowników do tego, że przez lata nie zwiększał pojemności baterii w swoim smartfonie. Czasem nawet nieco go obniżył, a to, że nowy smartfon wytrzymał dłużej, wynikało wyłącznie z tego, że pod jego maską pojawiał się całkiem nowy, udoskonalony procesor. W zależności od procesu zapotrzebowanie na energię zmieniało się i czasami smartfon wytrzymywał obiecaną liczbę godzin na jednej operacji, innym razem bardzo pozytywnie zaskakiwał użytkownika, a czasami powodował nawet doszczętne rozczarowanie. iPhone 13 Pro 512 gb ponownie zapewnia większą pojemność baterii we wszystkich modelach z tej serii. Jakiś czas temu, przy okazji premiery iPhone’a 12, akumulator otrzymał zwiększone wydajnościowo ogniwo. W 2021 temat się powtórzył i można z całą pewnością powiedzieć, że Apple w końcu zaczyna wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, w zadowalający sposób.

iphone 13 pro 512gb

Możliwości dzięki wytrzymałej baterii

Większa nawet o 200 mAh bateria w iPhonie 13 pro 512 gb to dobra zmiana, która w połączeniu z udoskonaleniem wszystkich innych obszarów działania, najzwyczajniej w świecie robi furorę. iPhone 13 Pro 512 gb nie dość, że dostarcza energię pod różne procesy w sposób optymalny i zrównoważony energetycznie, to jeszcze rzeczywiście potrafi być zdolny do działania na jednym ładowaniu dłużej niż inne smartfony z logo nadgryzionego jabłka, z jakimi można było zetknąć się w całkiem niedalekiej przeszłości. Kolejne procenty nie uciekają już z tego modelu w tak szybkim tempie, jak dawniej. Dla przykładu, po pełnym naładowaniu baterii w ciągu 12 godzin użytkowania bateria zużywa się jedynie w 20%. W tym czasie aparatem wykonać można nawet kilkadziesiąt zdjęć, i to w trybie nocnym. Można też wtedy wysyłać je, a także wiadomości tekstowe poprzez komunikatory społecznościowe, czy też dokonywać uploadu do chmury. To świetny wynik, który sprawia, że iphone 13 pro 512 gb jest rewelacyjny.