Co warto wiedzieć przed zakupem smartfona Iphone 12 Pro Max

iphone 12 pro max

Marka Apple szturmem zdobyła rynki technologiczne na całym świecie. Jej produkty cechują się najwyższą jakością i nowoczesnym designem. W 2007 roku pojawił się pierwszy model iPhone’a, a od tamtej pory zdecydowanie zdążył podbić serca konsumentów. Co warto wiedzieć o smartfonie Iphone 12 Pro Max?

Specyfikacja

  • Dostępne pojemności – 128GB, 256GB, 512GB
  • Wyświetlacz –  Super Retina XDR, OLED o przekątnej 6,7 cala 
  • Rozdzielczość –  2778 na 1284 piksele
  • Odporność na zachlapania, wodę oraz pył – IP68 (maksymalna głębokość 6 metrów do 30 minut)
  • Aparat – system aparatów 12MP z obiektywami: ultraszerokokątnym, szerokokątnym i teleobiektywem
  • Bateria –  litowo-jonowa, do wielokrotnego ładowania
  • Czujniki – Face ID, skaner LiDAR, barometr, żyroskop trójosiowy, przyspieszeniomierz, czujnik zbliżeniowy, czujnik oświetlenia zewnętrznego
  • System operacyjny – iOS 14
  • Karta SIM – dual SIM (nano-SIM i eSIM)
  • Dostępne warianty kolorystyczne – srebrny, grafitowy, złoty, pacyficzny

Wyświetlacz Super Retina XDR

Wyświetlacz w telefonie Iphone 12 Pro Max (https://ispot.pl/iphone-12-pro-max) oparty jest na technologii Oled, która charakteryzuje się wysokim kontrastem i wyjątkową rozdzielczością. Kolejnym jego atutem jest wysoka jasność oraz szeroka gama kolorów zgodna ze standardem kinowym. HDR, czyli szeroki zakres totalny, zapewnia dokładne odwzorowanie jasnych i ciemnych obszarów na zdjęciach oraz nagraniach. 

Profesjonalny system aparatów

Działanie trybu nocnego możliwe jest zarówno w obiektywie szerokokątnym, jak i ultraszerokokątnym. Skaner LiDar zapewnia tworzenie pięknych portretów niezależnie od pory dnia. Przepuszczanie światła w obiektywie szerokokątnym zostało zwiększone o 27%, dzięki czemu ostrość i bogactwo detali są na jeszcze wyższym poziomie.

iOS 14

Interfejs systemu operacyjnego Iphone 12 Pro Max został odświeżony, zapewniając użytkownikom jeszcze głębszą personalizację. Wprowadzono nowe funkcje ułatwiające kontakt i wysyłanie wiadomości –  przypięte rozmowy, logo grupy, wzmianki, kierowanie odpowiedzi, a także nowe naklejki i style Memoji. Ciekawym rozwiązaniem jest poszerzenie aplikacji Mapy o przewodniki stworzone przez redaktorów Apple. Nowa aplikacja Tłumacz umożliwia prowadzenie rozmów w 11 językach – wystarczy obrócić telefon do pozycji poziomej, stuknąć przycisk pojedynczego mikrofonu i zacząć mówić. Posiadacze inteligentnych domów mogą zarządzać nimi w sprawny i bezpieczny sposób za pomocą aplikacji Dom. 

Marka Apple tworząc system operacyjny iOS 14 skupiła się na prywatności użytkowników. Do nowości należy możliwość kontrolowania śledzenia przez aplikacje. W App Store znalazły się informacje, które pokazują, w jaki sposób dany program chroni prywatność. Wskaźnik nagrywania informuje, gdy któraś z aplikacji używa mikrofonu lub aparatu. Wszystko to zapewnia większą kontrolę nad danymi, które udostępniają użytkownicy.

iphone 12 pro max

Ekologiczna produkcja

Marka Apple tworząc Iphone 12 Pro Max zastosowała rozwiązania zmniejszające negatywny wpływ urządzeń na środowisko naturalne. Sygnalizator taktylny wykonany został z pochodzącego w 100% z recyklingu wolframu. Szybka ekranu nie zawiera arsenu, wyeliminowano rtęć, a całość nie zawiera berylu oraz BFR i PCW. Dodatkowo marka Apple zobowiązuje się do wytwarzania swoich produktów bez wydobywania surowców z ziemi, a do 2030 roku do osiągnięcia całkowitej neutralności węglowej.

Marka Apple stworzyła produkt, w którym nowoczesny design idzie w parze z najnowszą technologią. Model ten łączy w sobie najbardziej pożądane cechy – profesjonalny aparat, wysokiej jakości wyświetlacz i system operacyjny dbający o prywatność użytkownika. Iphone 12 Pro Max to idealne rozwiązanie dla osób szukających wysokiej jakości smartfona.